Výhody pro vás

  • Výhody pro vás
  • Obsah
  • Autoři

Tato on-line učebnice projektového plánování pomůže Vaší školce „ušít“ projekt na míru. Dozvíte se v ní, jak připravit a realizovat projekt, jak zažádat o grant či dotaci, ale také na co se zaměřit při jeho realizaci a na koho delegovat zodpovědnost v jednotlivých částech projektu. Nezapomene ani na kvalitní PR a propagaci školy na veřejnosti.

Nedílnou součástí jsou vzorové dokumenty ke stažení – formulář žádosti o dotaci, vzor rozpočtové rozvahy apod.

!ERR No images found in //image.dashofer.cz/landing/products/ontpms/screens/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.

První část Vás seznámí s projektováním jako celkem, pomůže Vám zorientovat se v problematice dotací a grantů a nastíní, jaké oblasti musí zahrnovat pedagogický projekt a na co se soustředit v rámci jeho přípravy.

Druhá část se věnuje samotnému cyklu projektového plánování v mateřinkách. Dozvíte se v ní, jak připravit a realizovat projekt za účelem získání grantové či dotační podpory, na co se zaměřit z hlediska realizačního a pedagogického týmu a na koho delegovat zodpovědnost v jednotlivých částech projektu.

Třetí část je zaměřená na propagaci školy na veřejnosti. Proč je vlastně důležitá propagace školky? Co je to „PR“ a jaký má význam ve školských zařízeních? A proč jsou tolik důležité kvalitní webové stránky? Odpovědi najdete v poslední, ale neméně důležité části brožurky.

Každá část je doplněna o praktické ukázky a vzory k okamžitému použití.

Mgr. Lenka Polášková - Více než 15 let pedagogické a lektorské praxe. V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí, jako expertní posuzovatelka, přizvaná osoba pro inspekční činnost ve školách, nebo s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících, právních předpisů a oblast managementu mateřských škol a dokumentace. Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label, za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky. V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium, v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.

Reference zákazníků

Jaký modul si mám vybrat?

Jaké oblasti ke své práci potřebujete? Zvolte jednu nebo více možností.

Input:

Vyberte si jednu z variant

Chcete-li využívat náš produkt na více počítačích, napište nám a poptejte verzi pro více uživatelů tzv. multilicenci.

* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Kontaktujte nás

+ 420 222 539 333

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!