dnes je 26.5.2024

Input:

Dotaz: Odměňování uvádějícího učitele

17.4.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Mám dotaz,

jak psát odměnu pro uvádějící učitelku?

Odpověď:

Odměňování uvádějícího učitele by měl upravovat vnitřní platový předpis. Uvádějící učitel plní větší rozsah pracovních úkolů než ostatní zaměstnanci, má tedy nárok na osobní příplatek podle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpuisů. Podle citovaného ustanovení zaměstnanci, který dlouhodobě dosahuje velmi dobrých pracovních výsledků nebo plní větší rozsah

Nahrávám...
Nahrávám...